VERMĚŘOVICE B - DLOUHOŇOVICE 1:1 1:2 na PK

15.04.2013 20:20

Úvodní utkání jarní části se nám výsledkově povedlo. Herní projev zas tak povedený nebyl. Soupeř měl více ze hry, ale do vyložených šancí se nedostával. Sice šel do vedení po propadnutí naší obrany, ale to bylo za poločas vše. My jsme soupeřovu svatyni netrefili, a tak jme poločas prohráli 1:0. Druhá půle byla s tou první hodně podobná. Domácí kombinovali, ale našeho gólmana řádně prověřili jen dvakrát. Nám se podařilo vyrovnat po rohovém kopu, když se hlavou  trefila naše "Třináctka". V závěru jsme mohli několikrát rozhodnout, ale ani jedna šance gólem nezkončlila. Nejblíže gólu byl Ondra Hubálek, ale jeho hlavičkový pokus zneškodnil domácí brankář. Na penalty jsme zvítězili, protože soupeři se nepodařilo díky Michalovi ani jednou skórovat.