LIBCHAVY B - DLOUHOŇOVICE 2 : 1

16.10.2012 16:48

Zápas, který rozhodli standartní situace. V prvním poločase, který jsme prohráli 1:0, byl soupeř aktivnější, ale k vážným ohrožením naši branky nedošlo. Inkasovali jsme až s přímého kopu. Ve druhé půli se karta otočila a už ve 47. minutě bylo vyrovnáno, když naší rychlou kombinaci zužitkoval Kuba Nastoupil. Celý poločas jsme měli mírnou převahu, ale nedokázali jsme proměnit brankové příležitosti. A tak z ojedinělé akce soupeř udeřil po druhé. Po faulu Míry Musila soupeř kopal přímý kop a opět jsme prohrávali. Závěr utkání patřil nám, ale všechny naše střely zlikvidoval výborně chytající brankář domácích. Po faulu na pronikajícího Honzu Třináctého, jsme i my měli možnost kopat přímý kop. Bohužel M. Musil netrefil branku. Je to stále stejná píseň. Po dobrém kolektivním výkonu prohrajeme o jediný gól.