Králíky-Červ.Voda C - Dlouhoňovice 2:1

24.04.2011 21:06

Začátek utkání se nám vůbec nepovedl a po dvou minutách jsme prohrávali 1:0. Soupeř nás přehrával , ale do žádné brankové příležitosti se nedostal. Po půl hodině plné nepřesností jsme i my začali soupeře tlačit. První velkou šanci měl K. Mikyska, ale přestřelil. Vyrovnávající branky jsme se přece jen dočkali, když se po rohovém kopu prosadil J. Třináctý.
Do poločasu jsme se trefili ještě jednou. Po pěkné akci prošel i přes gólmana K. Mikyska, ale gól nebyl uznán pro "údajný" faul bez míče. Druhý poločas jsme už byli aktivnější , ale branku domácích jsme nedobyli. Naopak soupeř zvýšil střelou k tyči na 2:1. To nás srazilo dolů a soupeř opět převzal iniciativu. V závěru utkání se nám podařilo vsítit, když se hlavou prosadil M. Václavek. Branka opět nebyla pro ofsajd uznána, i když se o ofsajd nemohlo jednat. Ale rozhodnutí bylo jasné a my prohráli 2:1.