HELVÍKOVICE - DLOUHOŇOVICE 0:3

25.04.2010 02:21

Zápas začal tlakem domácích, ale my jsme odolali. Gól Jiřího Plívy v 8. minutě zmrazil soupeře. Měli jsme více ze hry a vytvořili si mnoho šancí. Do poločasu jsme zvýšili vedení na 2:0, když se z dálky trefil Z. Kořínek. Ve druhém poločase jsme opět soupeře zatlačili a hned vstřelili další branku. Z přímého kopu překonal domácího brankáře M. Černoch. Do konce zápasu jsme kontrolovali vývoj utkání a trefili se ještě jednou, ale gól nebyl uznán pro postavení mimo hru. Helvíkovice se snažili, ale jejich šance končili buď mimo nebo u golmana O. Kašky. Jen jednou byl překonán,ale střelu zastavilo břevno.V Helvíkovicích byl k vidění pěkný fotbal a 200 diváků si přišlo na své. Pro nás je špatné jen zranění J. Plívy,který po střetu s domácím obráncem opustil hřiště na nosítkách. Děkujeme našim fanouškům za velkou účast a doufáme, že nás přijdou podpořit i na další zápasy nejen na domácím hřišti.

Helvíkovice - Dlouhoňovice 0:3