DLOUHOŇOVICE - NĚMČICE 3 : 3 na PK 3 : 4

28.05.2013 21:40

V úvodu utkání jsme se dostali pod mírný tlak, ale soupeř nedokázal zužitkovat početní převahu. Jakmile jsme byli komplet hra se obrátila a my jsme začali hrát kombinační fotbal, který přinesl ovoce. Po přímočaré akci otevřel skóre Roman Hynek. Do konce poločasu jsme si vytvořili brankové příležitosti. Největší šanci neproměnil R . Hynek, který se ocitl sám před gólmanem hostí. Do druhé půle jsme šli z jednogólovým náskokem a postupně jsme náskok zvyšovali. Nejprve se střelou k tyči podruhé zviditelnil R. Hynek a po faulu na J. Nastoupila proměnil pokutový kop Václav Jakubec. Za stavu 3:0 to vypadalo na jasné vítězství. Jenže opak byl pravdou. Soupeř udeřil v 75. minutě, když dorazil míč po přímém kopu. Naše hra se po tomto okamžiku rozpadla a my jsme nebyli  schopni dostat se za polovinu. Soupeř snížil na 3:2 po nedorozumění mezi obránci a brankářem a to už bylo zlé. Zápas skončil remízou a šestá série rozhodla o naší porážce.