DLOUHOŇOVICE - LICHKOV 4:1

05.09.2010 21:40

První poločas patřil hostům z Lichkova. Domácí celek zabral až v závěru první půle. Po neproměněné šanci Kamila Mikysky jsme kopali roh, který proměnil Milan Václavek. A tak jsme odcházeli do šaten s jednogólovým náskokem.

Druhý poločas už patřil domácím a přestřílel hosty 3:0. Nejprve se trefil střelou s dálky Jarda Macháček a pár minut na to proměnil pokutový kop. V závěru se z rohového kopu opět trefil Milan Václavek.

Na závěr zápasu, za stavu 4:0 pro domácí přišla úsměvná situace. Gólman Ondra Kaška se nedomluvil s obráncem Tomášem Veverkou a ten mu zavěsil krásný vlastní gól. Být to za stavu jaký byl koncem první půle, tak už to taková sranda nebyla.

Góly - Jarda Macháček 2x 72. a 75. minuta , Milan Václavek 2x 42. a 83. minuta .