DLOUHOŇOVICE - LIBCHAVY B 3:2

11.10.2009 21:23

Tak jsme se konečně dočkali výtězství a porazili tým Libchavy B rozdílem jednoho gólu. Začátek utkání začal pro nás nešťastně, to když 12. minutě Hoffmanův centr tečoval Jarda Peřina a prohrávali jsme 0:1. Ve 32. minutě zvýšil na 0:2 pro Libchavy výstavní střelou Motl. Nedařilo se nám proměnit gólové příležitosti a nepodařilo se nám proměnit opakovaný pokutový kop Libora Musila. Naštěstí to Libor napravil gólem ve 41. minutě. Ve druhé půli jsme začali hrát důsledněji a přidali jěště dvě branky. V 59. minutě opět Libor Musil a v 75. minutě na konečných 3:2 skóroval Třináctý.

Trocha statistiky: Góly - Domácí: Libor Musil 41. a 59. minuta, Třináctý 75. minuta.  Hosté: Hoffman 12. minuta, Motl 32. minuta. Karty - Žluté: domácí 1x, hosté 3x, Červené: domácí 1x, hosté: 2x. Diváků 50.