DLOUHOŇOVICE - JEHNĚDÍ 6 : 2

24.09.2012 19:30

Utkání na domácím hřišti jsme zvládli a vyhráli jej vysoko 6:2. Podle výsledku to vypadá, že se jednalo o jednoznačnou záležitost, ale hrál se vyrovnaný fotbal. Do 20.minuty se hrálo bez branek se spoustou šancí na obou stranách. Ve 21. minutě otevřel skóre Jan Třináctý po rohovém kopu. O tři minuty později zvýšil na 2:0 Václav Jakubec. Ve 36. minutě se radoval soupeř po chybě naší obrany. Závěr poločasu patřil opět nám. Nejprve se individuálně prosadil Roman Hynek a po něm po druhé Jan Třináctý, který ukončil poločas tečovanou střelou a upravil tak skóre na 4:1. Druhá půle už nebyla tak plodná na góly,ale i tak jsme ji vyhráli 2:1. V 70. minutě snížilo Jehnědí na 4:2 a začalo nás přehrávat. Po vyloučení hráče hostí jsme zvýšili aktivitu a po krásné kombinační akci zvýšil na 5:2 Miroslav Musil střelou z první po centru J. Peřiny. Rozhodčí Šejna vyloučil dalšího hráče z Jehnědí za protesty a my trestali po šesté, když z penalty pečetil výsledek brankář Michal Černoch. Třetí vítězství v řadě nás katapultovalo na čtvrtou příčku tabulky.