DLOUHOŇOVICE - HELVÍKOVICE 2 : 3

14.05.2012 20:32

Jarní DERBY jsme začali výborně. Už v 7. minutě jsme vedli. Po krásné akci T. Víši se hlavou prosadil Roman Hynek. Soupeř vyrovnal naším vlastním gólem ve 20. minutě. Poté co byl faulován R. Hynek v pokutovém území, byla nařízena penalta. Bohužel Jan Třináctý trefil jen tyč. Do konce poločasu jsme inkasovali podruhé, po hrubici naší obrany. Druhý poločas pro nás začal nešťastně. V 50. minutě soupeř zvýšil na 1:3. Nám se podařilo snížit až v 85. minutě střelou Romana Hynka. Vyrovnat se nám už nepovedlo, ale myslím si, že se diváci měli na co koukat. K vidění byl hezký kombinační fotbal z obou stran, plný gólových příležitostí. My jsme trefili dvakrát břevno a dvakrát tyč. Bohužel počítají se jen góly a těch dal soupeř víc.