DLOUHOŇOVICE - BOŘÍKOVICE 3:2

17.05.2010 07:46

Díky nepříznivému počasí byli k vidění dva rozdílné poločasy. První půli zvládli lépe hosté a díky výkonu brankáře Macháčka , jsme inkasovali jen dvakrát , když jsme jej překonali sami. První gól jsme dostali po nešťastné teči J.Mikuláše, když střílel hostující Kylar. Netrvalo však dlouho a po tvrdé střele M. Musila jsme vyrovnali na 1-1. Do konce poločasu poslal náš O. Hubálek hosty do vedení, když po centru hostí odhlavičkoval přesně k tyči. Druhý poločas jsme hráli po větru my a podařilo se nám zápas otočit. Postaral se o to K. Mikyska , který prostřelil gólmana hostí už ve 49.minutě. Vítězný gól padl po pěkném vysunutí J. Peřiny, který ideálně přihrával před bránu Mikyskovi. Bránící soupeř rozhodl za něho.