BOŘÍKOVICE - DLOUHOŇOVICE 0 : 2

06.09.2011 17:09

Utkání ve kterém měl soupeř v koncovce více smůly než my. I tak by se dal charakterizovat zápas v Boříkovicích. V první půli si oba týmy vytvořily gólové příležitosti, ale změny skóre se nedočkaly. Ve druhém poločase se naši kluci dočkali a po chybě domácí obrany unikl J.Plíva a v koncovce se nemýlil. Netrvalo dlouho a M. Václavek stál opět před  brankářem, ale střelou bez přípravy minul. Hra ze zabezpečené obrany se nám vyplácela a po dalším rychlém průniku domácí obranou, byl před pokutovým územím sražen M. Musil. Z přímého kopu se prosadil a umístěnou střelou zvýšil náskok na 2 : 0. Domácí nás potom sevřeli, ale trefili jen tyč.  Mužstvo podalo kolektivní výkon a dokázalo porazit soupeře na domácím hřišti a tak smazat tak ztrátu z předešlého utkání doma.